Nenadále ohluchlo.

Kterak Mravenečníkovi jeho krásná žíla ukradena byla

28. srpna 2010 v 17:08 | Mravenečník... |  Mravy´z crazy storiez
Ano,přátelé,míval to Mravenečník nádhernou žílu na jinové (vnitřní,viz čínská medicína)straně paže. Komáři i upíři toužili loknout si z ní lahodné krve. Teď tu má jen nějakou pochybnou modřinu,zhubl dvě kila,je stále bledší...Jak k tomu přišel?
Jednoho děsivého pondělí (toto pondělí si budu pamatovat forever) přišla za Mravenečníkem jeho matka,a s něčím,co mělo vypadat jako láskyplné objetí mu sdělila,že si dělají velké starosti o zdraví Mravenečníkovo a jeho rozmazleného bratra Tetřicha,proto jim zařídili na jejich soukromé ordinaci testy na alergii na mléčnou bílkovinu,víš,zlato? Zlato tuto slizkou pozornost odmítlo slovy,že tu alergii už dávno nemá a mléko mu dělá dobře. Drahá máti ale prohlásila,že to nemusí vědět,zda to neškodí jeho citlivé kůži,což se Mravenečník pokusil odbombardovat slovy,že jeho kůže je sice hnusná,ale odolná a mléko jí pomáhá,čemuž se ta nemateřská provokatérka smála. Mravenečník se už nemohl bránit,proto se otázal,co tam s ním budou dělat. Odpověď zněla,že mu budou dávat pít sladké pitíčko,tatínek ho vyšetří stetoskopem a budou mu propichovat prstíky (ale jenom malou jehličkou,neboj se). Ale on se bál...
Den před těmito děsy matka u oběda oznámila,že Mravenečník a Tetřich nesmí od 17. hodiny večerní do skončení testů jíst,čímž Mravymu totálně zkazila chuť,ale Tetřich se tvářil vesele,pochlebník jeden,protože kdyby měl pozitivní výsledek,bude mít opět příležitost dokázat,že je těžce nemocný a hodný politování. Šmudla,další bratr,se blbě tlemil. To se mu to tlemí,když může jíst!
V 17.19 se konala Poslední večeře s žilou. Zjistilo se totiž,že půlhodina se toleruje. Mravenečník zhltal,co mohl a v 17.32 se již ubíral ke své noře. Měl mít děsivou,hmyzuplnou noc,netušil však,že ráno nastane něco horšího.
Brzy,tak brzy,že nevěděl kdy přesně,byl surově vytažen z postele,oblečen a měl se uspokojit vodou bez čaje. Alarmus byl velmi poplašen,co se to děje,no řekni,Hélo,nedrží náš drahoušek kalorníček? Héla řekla:"Milý Alarme,tohle není kalorníček,tohle je mučidlo!" A odjeli tak rychle,že ani s drahoušky Samarou a Mařenkou se nesměl Mravy rozloučit. Strčili ho do vybělené komory s Tetřichem,který byl vzápětí odnesen vedle a třemi krvechtivými sestrami. Zvážily ho a ubožák ke svému zděšení zjistil,že zhubl cca.2,3 kg. Ta zrzavá se na ubohého tvorečka vrhla a pustila mu žilou. Poté byl zavolán ke svému příšernému otci na prohlídku stetoskopem,po níž se Tetřich zubil a povídal cosi o černých tečkách. Nebohý Mravenečník se děsil,co to s ním udělal. Vešel a ten stařec za monitorem ho vyzval,aby se svlékl do půl těla. Chudák zvíře už chtělo utéci,ale ten úchyl se na něj vrhl se stetoskopem a jal se ho tyranizovat příkazy a otázkami,zda ho to bolí. Nakonec ho pustil,usuzuje že experiment má špatné zažívání (Neznačí to,že 7 jídel denně je moc? S ohledem na jeho pas asi ne :)).
Opět do té komory. Zde už seděl Tetřich a s radostí pil onu sladkou tresť. Mravenečník chtěl vědět,zda to bude bolet. Zrzavá upírka řekla,že ne,že jen chce,aby mu vytekla kapka krve. Lady MacDogg,která stála opodál,řekla,že Mravenečníkova žíla se mu líbí,ona že takovou vůbec nemá. Upírka mu zabodla do prsteníku jehlu. Tělo ovládla příšerná bolest,poškozený zavyl a Upírka čepovala krev,stěžujíce si,že neteče. Nakonec mu dali také vypít tu tresť. Málem po ní zvracel. A mrzačení nebohých tlapiček přicházelo ještě tolikrát...Mezitím se zmučený zeptal Doggy,jak se má její nové štěňátko a ona odvětila něco v tom smyslu,že jej chce ilegálně vykuchat. Ukázala mu jeho fotky. No,takový roztomilý malý foxteriér. Dle jejího podpisu by se však mohlo jednat o atomovou bombu. Inu,jak tak roztomile ubíhal čas,tak mu naposledy ubrali krev a on byl tak unaven,že sotva mluvil. Nechápal tu zbytečnost,ale teď se mohl trochu najíst a vyspat a nikdo už z něj nic nečepoval. Ani pivo. Co ale bude,když s ním tohle udělají ještě jednou? Co myslíte? Bože,odpusť jim,oni nevědí,co pijí...Platí vám z toho tři poučení:
NIKDY NEVĚŘTE RODIČŮM.
NIKDY NEVĚŘTE SVÉMU LÉKAŘI.
KDYŽ UVIDÍTE RODIČE LÉKAŘE...ZACHRAŇ SE,KDO MŮŽEŠ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zelená kachna se svítícím broukem na hlavě Zelená kachna se svítícím broukem na hlavě | Web | 1. září 2010 v 18:45 | Reagovat

Chudáčku Mravy, tohle je opravdové týrání dětí a zvířat v jednom! Ale naštěstí už to máte s Tetřichem za sebou. Napadlo mne, jak ráda by Vaňpírka asi byla lékařkou, určitě už má doma krásnou sbírku žil...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.