Nenadále ohluchlo.

Velkosen

29. srpna 2010 v 12:11 | Mravenečník... |  Mravy´z crazy storiez
Měl to Mravenečník divný sen. Byl to pravý velkosen (jako velkofilm).
Když se asi ve 22.30 ponořil do hlubin postele,okamžitě se ocitl v obrovské dřevěné budově. Netrvalo mu dlouho,aby zjistil,že dívky,tedy spíše hyeny,ho ignorují. Proto ihned utekl. Šel hodiny a hodiny stále po jedné cestě,a skoro si nevšiml,že se stmívá.
"Mravenečníku!" zavolal na něj někdo. Šmudla! Přidružil se k němu a šli dále. Najednou však spatřili věc,na niž při pohledu tuhla krev v žilách. V jezírku,ozářeném měsícem,pluly mrtvé kachny,husy,labutě,pavouci a lidské hlavy,všechno omotané něčím lepkavým,nehybné,strnulé. Mravenečník se s děsem odvrátil a utíkal do blízkého mlýna,ale Šmudla otevřel vrátka a do jezírka vlezl. Ve mlýně ještě nespali. Mlynářka dala Mravenečníkovi večeři,a když se vrátil Šmudla a nic neříkal,dostal ji také. Poděkovali a odešli. Ocitli se na kopci,porostlém mechem, pod nimi se lesklo pleso uprostřed hor. Šmudla řekl: "Budeme muset ještě dnes překročit pohoří,nebo usnout tady. Spával jsem na mechu,ale ne v horách - mohli bychom umrznout." Ještě byl čas,proto se vydali na cestu.
Za horami ležela malá vesnička a u ní betonový plácek,kde se pořád něco hemžilo. Stály tu informace,fastfood a bar pochybné pověsti. Protože měli hlad,vydali se tam. Jenže zjistili,že jediný východ je z onoho vykřičeného podniku. Museli tedy tam. Svítilo tu tlumené světlo a chlápci,všichni pod obraz si kolovali polonahé flundry. Nechutné.
Bohudíky se odtud dostali. Mravenečník seděl na potočním kameni a pozoroval krajinu. O kousek dál korzovala jedna z jeho bývalých známých a nahlas líčila své matce,co jí všechno Mravenečník dělá. Obviněný se chtěl obhájit,ale sotva se zvedl,byl probuzen,a děsně litoval,že té obludě nedal co proto.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.