Nenadále ohluchlo.

Povídka z páteční nudy

7. ledna 2011 v 21:14 | Mravy |  Mravy´z crazy storiez

Jak jsme se sešli

Zemřu. Mé přání vidět svůj pohřeb bude na 70 % uskutečněno - podívám se na to animovaně. U hrobu mi budou stát poslední živí přátelé. Přijde řečník a bude mít projev, který napíšeme spolu. I epitaf napíšu já. Budu ležet v červené rakvi s mým znakem:
Budu mít bílou, ale krásnou a čistou košili a náhrobek se  jménem, životními daty, epitafem a znakem. Ani pyramidu bych neměla radši. Ráda se odeberu za dušemi přátel.

Kachna zemře v dobrém věku coby hmotně zabezpečená osoba. Na své mládí bude vzpomínat s úsměvem na tváři. Bude to inteligentní a příjemná stará paní a taková skoná.
Alice zemře spíš mladší než Kachna. Bude mít divoký život jako z Vegas a bude v něm šťastná. Zemře na záchvat smíchu se šampaňským v ruce.
Vrána bude žít rovněž divoce a na plné pecky - sex, práce, zábava, jídlo, společnost, přátelé, sex,... a bude si to užívat. Smrt ho chytí coby veselého staříka, který myslel na blondýnky a chytl ho infarkt.
Šmudla Rudla bude dobrý muž s rodinou, který bude vzpomínat, jak kdysi byl obrýleným trpajzlíkem, co nenechal žádnou sukni na pokoji...Pak bude jen bavit lidi a žít podle svého stylu. Řekne poslední vtip, vydechne a bude po něm.
Ale vraťme se zpět. Tito všichni budou v zásvětí, kde počkají na další život. Když vejde Mravy, bude přátelsky přivítán Alicí i Vránou a Kachnou, kteří zemřeli v podobném věku, Tamarou, Arthurem, Marilyn, Joem, třídním křečkem, medvědy a dalšími.
Pak odletí ven a přistanou, až když najdou správné novorozené tělo, se kterým splynou, dítě se rozkřičí a začne nový život v nové tělesné schránce. Nebude si však pamatovat, kým bylo dřív, a ani mu to nebude scházet. Nestane se tak jedině, když duše zešílí. Pak zemře. Skutečný šílenec tedy neví, co dělá, protože ji ztratil a nenajde ji.
To je moje představa posmrtného života, kterou mnozí znají. Má - li někdo jinou, neberu mu ji. Nemusíte mít ani žádnou, aspoň vás toho bude méně trápit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zelená kachna se svítícím broukem na hlavě Zelená kachna se svítícím broukem na hlavě | Web | 30. ledna 2011 v 14:02 | Reagovat

Och, už se těším. Pozor, ať kdokoliv z nás nezemře na smrtelnou únavu v hodině češtiny, je to riziko! Nebo pi procházení kolem dozorující Vaňpírky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.