Nenadále ohluchlo.

Flekovice - surrealistická událost

1. května 2011 v 9:34 | Mravy |  Umnělecký kouték
Čao! Myslím, že Fleka asi znáte. Když jsme dnes běhali ve čtyřech (nikoli PO) se zmrzkou u Koně (to je park), napadlo mě, že bych měla vzpomenout na ty pseudo-sladké dny s Flekem, a pak jsem byla zatlačena pod břicho měděného koně. Přestože za mnou šachovali Kachna, Vrána a Jána, myšlenka zůstala a přetrvala až do večera.
Proč tak najednou píšu o Flekovi?

Jednou nám zase zmizela učitelka z angliny. Byla to její každojarní operace. Na nástěnce stálo "Flek". Na Kachnu dolehl afekt a prosila nás, abychom jí ho ochránili. Roza dělala "eh, eh" a šprtala. Ailee a Kurča Lů se hihňaly u zdi. Vrána se Šimpanzem soupeřili v něčem nedefinovaném, Rubikovce a mobilů. Jána dělala baletní otočky. Měrka, Kůň a Psycho se rovněž bavili. "Skupina baletek" probírala nejnovější "události". Prostě normální přestávka. Najednou však Roza vykvikla, protože ji něco štíplo do lýtka. "Mladá dámo, slyšíte mě?" Flek! To úpěl Flek! A pokračoval:"Mohla byste mi podat třídnici?"
A tak jsme se seznámili s Malým Princem :).
Strávili jsme s ním asi 3 týdny, v nichž se střídal se třemi učiteli - iniciativní zrzoun, ruštinářka a Lyška Rišavá. Není divu, že byl považován za spásu!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kachna Kachna | Web | 11. května 2011 v 23:17 | Reagovat

Ach ano, pan Kůň na nás bude ještě dlouhou dobu vzpomínat  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.